VIDEO/ Plas sherri mes gazetarëve në qendrën e votimit

Një kameraman dhe një fotograf janë parë të grinden me njëri tjetrin për të marrë plane nga votimi i Tim Farron.

Në Britaninë e Madhe po zhvillohen zgjedhjet e parakohshme dhe ata kanë qënë në një qendër votimi në Cumbria, në pritje të daljes së liderit liberademokrat Tim Farron. 

Në pamje duket se mes tyre ka një sherr se kush dhe ku duhet të filmojë.

Postime te ngjashme