U plagos rëndë, ndërron jetë punonjësi i dytë i bashkisë Mat

a ndërruar jetë punonjësi i dytë i bashkisë së Matit që mbeti i plagosur në ngjarjen në fshatin Shëlli.

Mësohet se Erzen Alija ka ndërruar jetë në spital. Nga sulmi me armë mbeti i vrarë në vend Mentor Hoxha, ndërsa janë të plagosur Astrit Hani dhe H.Buçi.

Punonjësit e bashkisë Mat kishin shkuar për të hapur rrugën në fshat por janë konfliktuar me autorin e dyshuar Kujtim Koxha, i cili ka qëlluar me automatik.

Ngjarja në Mat, Policia: Vrau 1 punonjës të Bashkisë dhe plagosi tre të tjerë, arrestohet autori (VIDEO)

Postime te ngjashme