Tiranë/ Gjendet e vdekur një e mitur në banesë

Një 13-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në kryeqytet.

Nga informacionet paraprake mësohet se ka babai i saj e ka dërguar në spital.

Njoftimi i policisë

Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë. Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Postime te ngjashme