Presidentja kroate i dhuron fanellën e Kroacisë, kryeministrja britanike buzëqesh e sforcuar

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç iu ka bërë një dhuratë shumë simbolike presidentit Trump dhe kryeministres britanike Tereza Mei. Ajo iu ka dhuruar fanellën e Kroacisë, e cila do të përballet sonte me Anglinë për finalen e madhe.

Presidenti Trump e ka mirëpritur me buzëqeshje këtë dhuratë ku nuk mund të themi të njëjtën gjë për Tereza Mei, kryeministren britanike, e cila nga fotot duket se nuk i ka pëlqyer dhe aq shumë pasi ka dhënë një buzëqeshje thuajse të sforcuar.

Postime te ngjashme