Pamjet nga vrasja e kreut të njësisë administrative në Selenicë

Në pamjet duket trupi i pajetë i 64-vjeçarit Fatmir Hodo i shtrirë në lokal si dhe policia në vendngjarje.

Viktima dhe autori po pinin kafe bashkë. Pasi kanë bieseduar përreth 30 minuta, autori është larguar, ka shkuar të marrë çiften dhe e ka qëlluar 64-vjeçarin duke e lënë të vdekur.

Policia ka arrestuar pak minuta pas ngjarjes atuiortin e dyshyar të vrasjes, Admir Delaj, rreth 43 vjeç. Dyshohet se shkak  i vrasjes së 43-vjeçarit të jetë konflikti për pronën, pasi viktima dhe autori ishin nga i njëjti fshat.

Postime te ngjashme