Ofendoi Islamin, boksieri i njohur bën kundërshtarin të pendohet (VIDEO)

Pas një ballafaqimi të fuqishëm Khabib Nurmagomedov mund Conor McGregor në ndeshjen UFC.

Khabib Nurmagomedov, i cili e mundi  si përgjigje kundrejt Conor McGregor u shpreh në rrjet: “Conor McGregor ofendoi fenë time, vendin tim, babain tim”. Erdhi në Bruklin dhe sulmoi mjetin tim. Askush nuk mund të ofendojë fenë dhe vendin e tjetrit”.

Frekuenca.com

Postime te ngjashme