Merr flakë shtëpia e këngëtares (FOTO)

Prej disa vitesh këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj është zhvendosur në SHBA ku krahas studimeve, vijon dhe karrieren muzikore.

Ndërsa një zjarr ka përfshirë Kaliforninë në zonën ‘Calabass’ zonë në të cilën jetojnë emrat të njohur si Kim Kardashian, gjithashtu dhe Anxhelina kanë braktisur shtëpitë e tyre, pasi flakët kanë përfshirë vendin.

Në një postim në Instastory, Anxhelina ka treguar që së bashku me mikun e saj grimierin e Kim Kardashian i është dashur të braktis shtëpinë menjëherë.

’Të evakuuar. Duke përpjekur të jemi pozitivë’, ka shkruar në postim këngëtarja./syri

Postime te ngjashme