Megaoperacioni me 27 të arrestuar, publikohen pamjet: Ja si u goditën 4 grupet kriminale (VIDEO)

Policia ka publikuar pamjet e arrestimeve të 27 personave, të cilët ishin pjesë e katër grupeve kriminale që merreshin me trafikun e lëndëve narkotike.

“Mega Operacionin “VOL – VO 4”, ku u goditën 4 grupe kriminale”, shkruan Policia bashkëngjitur me videon.

Operacionet e bujshme, reagon Prokuroria dhe Policia: Kemi arrestuar 27 persona (EMRAT)

 

Postime te ngjashme