Të shtëna me armë në kryeqytet, plagoset 18-vjeçari

Rreth orës 12:45, në “Selitë“ është plagosur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar shtetasi M. Sh.,  18 vjeç i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital, pas një plage të marrë në këmbë

Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit.

Policia gjithashtu se po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.

Frekuenca.com

Postime te ngjashme