Konfirmohet skandali, Romela Begaj rezulton pozitive edhe në testin B

Romela Begaj ka rezultuar pozitive edhe në testin B. Ajo pritet që të dalë në një konferencë për shtyp në orën 11:30 dhe të sqarojë gjithçka.

Testi B për Romela Beagaj u hap pak ditë më parë në Kanada. Federata e Peshëngritjes ka deklaruar se do ta ndjekë çështjen në KAS.

Postime te ngjashme