Kivanc Tatlitug në rolin e policit, ja si duket ai (FOTO)

U publikua posteri i serialit më të ri ku në rolet kryesore janë aktorët Kivanc Tatlitug dhe Elcin Sangu.

Dhe në këtë mënyrë është zbuluar dhe imazhi i ri i aktorit të suksesshëm Kivanc Tatlitug i cili në këtë serial do të luajë në rolin e policit me emrin Mahir.

Ndërsa aktorja Elcin Sangu do të luajë në rolin e një gruaje të quajtur Zeynep, e cila ka probleme të mëdha si me martesën ashtu dhe me vajzën.

Në rolin e bashkëshortit të Elcin Sangu do të jetë aktori Ismail Demirci, ndërsa në rolin e avokates së saj do të jetë Melisa Asli Pamuk.

Ky serial pritet të fillojë së shpejti.

Frekuenca.com

Postime te ngjashme