“Kahraman” prezanton djalin për herë të parë (FOTO)

Ozcan Deniz dhe Feyza Aktan kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë vetëm 3 muaj më parë. Pak kohë pas martesës erdhi në jetë dhe Kuzey, djali i tyre.

Daljet e çiftit në publik kanë qënë të rralla, por kësaj here ata na kanë lejuar të njihemi me vogëlushin.

Deniz dhe Feyza ndodhen në Gocek. Ato janë kapur nga paparacët teksa ecin në treg bashkë me djalin e tyre vetëm 1,5 muajsh.

Frekuenca.com 

Postime te ngjashme