Foto/ Sonte luajnë Shqipëria dhe Kosova, ja urimi i Xhakës

 

 
Taulant Xhaka ka publikuar një mesazh të mbështetjes para ndeshjeve të sotme të Kombëtares shqiptare dhe Përfaqësueses së Kosovës.
 

Postime te ngjashme