Show-Biz

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund. TMZ ka bërë me dije, ditën e djeshme, se çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre pas disa muajsh së bashku. Herën e fundit që Grande dhe Davidsoon janë fotografuar bashkë, është vënë re që tatuazhi me veshë lepuri që Pete kishte […]