Aktori shqiptar që po çmend turqit me të dashur të re? Ja bjondja që i ka marrë zemrën

Aktori më i pëlqyer për momentin në Turqi, Can Yaman, i njohur për rolin e tij si Yalin në serialin “Pavarësisht dashurisë”, po përflitet për një lidhje të re.

Mediat turke shkruajnë se prej pesë muajsh, Can, i cili është me origjinë shqiptare, ka nisur një lidhje të re, të cilën ka preferuar ta mbajë larg syrit të mediave, duke qenë se ka pasur plot ulje dhe ngritje me partneren e tij.

Bëhet fjalë për stilisten e njohur turke Elif Tutarkaban, e cila ka punuar me emra të njohur të kinematografisë turke.

Por kush është Elif Tutarkaban?

Pas diplomimit në një Shkollë Biznesi, Elif Tutardabakan ka punuar në bankë. Ajo i është përkushtuar tashmë stilimit që nga viti 2016.

Elif konsiderohet gjithashtu si një ndër femrat më tërheqëse me bukuri natyrale në Turqi.

Ajo po stilon bizhuteritë e filmi të ri të Kivanc Tatlıtuğ and Başak Dizer.

Postime te ngjashme