Aktori i “Portokalli” feston sot ditëlindjen, kolegët i bëjnë surprizë në lokal (VIDEO)

Një pjesë e stafit të aktorëve të “Portokalli”-së janë mbledhur në mesnatë në një nga lokalet e Tiranës, për të festuar ditëlindjen e njërit prej kolegëve. Bëhet fjalë për aktorin Florjan Binaj i cili sot ka ditëlindjen.

Flori sot mbush 33 vjec, dhe kolegët i bënë një “suprize” me një tortë të vogël në lokalin ku ishin mbledhur.

Videoja është publikuar në instagram nga aktori tjetër i Porokalli, Salsano Rrapi.

Frekuenca.com

Postime te ngjashme