19.5 C
Tirana
If you're not happy with the results, please do another search.
Monday, May 16, 2022

- rezultatet e kerkimit

If you're not happy with the results, please do another search

“Fat i madh të mbyllësh karrierën duke fituar”, Bledi Shkëmbi rrëfen momentin e vështirë...

0
Futbollisti i njohur Bledi Shkëmbi ishte i ftuari i parë në “Dola te Ola” këtë të diel, ndaj Endri dhe Stefi Prifti zgjodhën që...

“Je rritur me një prind…”, Xhani Demnika zbulon si arriti t’ja dal pas bullizimit...

0
Xhani Demnika është djali që ndodhet gjithmonë aty ku është muzika, ku janë Vip-at shqiptarë, por rrallë herë e dëgjon të flasë për familjen...

“Një tragjedi e lashtë greke me sharje e fyerje”/ Mediat “flasin” për gjyqin mes...

0
Prej javësh tashmë, është kthyer në epiqendër të mediave rozë gjyqi mes futbollistit të Premierligës Jamie Vardy, Rebekah dhe bashkëshortes së Wyane Rooney, Coleen....

E zyrtarizon klubi, Vllaznia ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Plori

0
Vllaznia ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Elvis Plori. Lajmi është dhënë nga klubi shkodran, me anë të një postimi në rrjetet sociale. “Klubi i Futbollit Vllaznia...

E rëndë në Vlorë, vetëvaret në banesë 42-vjeçari

0
Njoftimi i Policisë: Vlorë/Informacion paraprak Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:35, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, në banesë është gjetur nga familjarët, i vetëvarur shtetasi F. A.,...

A do të nisë një ofensivë ushtarake NATO drejt Rusisë? Ja çfarë thotë Jens...

0
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka deklaruar se nuk po planifikojnë të nisin një ofensivë ushtarake në Rusi. Duke folur në një...

I njihni nënat e të famshmëve? Nëse jo i gjeni këtu

0
Ata i përkasin botës së artit. Adhurohen dhe të gjithë i duan. Në tapetin e kuq na kanë njohur edhe me nënat e tyre. Ndaj...

Inteligjenca Artificiale mposht Top Gun-in

0
NJU XHERSI, 15 maj /ATSH/ – Frika se në një të ardhme jo shumë të largët sistemet e inteligjencës artificiale (AI) mund të pushtojnë...

“Të na shërbejë si frymëzim Skënderbeu për kauzën tonë të drejtë”/ Berisha: Shumë shpejt...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka theksuar se demokratët duhet të marrin frymëzim nga Skënderbeu në kauzën e tyre të drejtë. Ai theksoi se sot ndoshta Partia...

Finlanda dhe Suedia një hap larg NATO-s, ja kontributi ushtarak dhe logjistik që mund...

0
Finlanda dhe Suedia duket se janë një hap anëtarësimit në NATO, pas deklaratave të bërë nga drejtuesit e lartë të dy vendeve këtë fundjavë,...